Bikepark Kopřivná

Malá Morávka, Hrubý a Nízký Jeseník, Střední Morava a Jeseníky
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
10/10

Šest tratí v celkové délce 12 km nabízí Bikepark Kopřivná v resortu pod Pradědem v Jeseníkách. Přímo v srdci krásných hor si užijete náročné trasy nebo se projedete s celou rodinou na vyjížďkových trasách.

Autor článku: Radomír Němeček, 1. března 2023

Jednoduché trasy pro rodiny i začátečníky

Jednoduché tratě jsou určené pro všechny věkové kategorie. Family 1 je dlouhá 3 km, vede lesem. Family 2 měří 1,5km a vede po sjezdovce se zatáčkami vyznačenými bezpečnostními sítěmi. Pro začínající bikery je vhodná Funtrail stezka, houpavá, plná boulí a klopených zatáček. Kdo si chce máknout, vyrazí na Single track. Začátek je v dolní stanici lanovky.

Jsou zde trasy i pro zkušené jezdce

Pilovat techniku mohou zkušení jezdci na Spice Freeride. Trať je plná lavicovitých skoků, boulí, dropů a zatáček s wallride. Středně náročnou je Gravity line trať v kanadském stylu. Čekají na vás mostky, přejezdy a dropy ze skály s dřevěným dopadem. Adrenalin je pro nejzkušenější jezdce na 1,5 km trati Downhill plné kamení a kořeněných pasáží s hliněnými skoky a překážkami.

Půjčovna a trénink

Kolo si můžete půjčit. Začátečníci se procvičí ve Skill centru. Poslouží jim jednoduché překážky, malé klopenky a drobné přírodní nerovnosti.

Občerstvení

Využijte služeb Restaurace- baru Kopřivná. U spodní stanice lanovky je Bistro.

Kde zaparkovat

Zaparkujete zdarma přímo v areálu resortu.

Přístupnost

Pod Kopřivnou jezdí autobus. Do stanice Malá Morávka jezdí jen historické vlaky v letních prázdninách o víkendech a svátcích.

Poloha na mapě

Kam na výlet v okolí

Vydejte se relaxovat
V budově Letních lázní v blízké Karlově Studánce můžete zavítat do bazénového komplexu. Je zde rehabilitační wellness bazén s rehabilitačními prvky ve vodě o teplotě 33 °C, tepidárium a finská sauna.

Základní údaje

Kontaktní údaje

Malá Morávka 122
Malá Morávka 79336
+420 777 745 374
+420 554 273 152
koprivna@koprivna.cz
www.koprivna.cz

Kategorie a štítky

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
10/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.