Saunový důl

Jáchymov, Krušné hory a Podkrušnohoří
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10

Chcete si udržet zdraví a vitalitu? Navštivte krušnohorský Jáchymov. V Lázeňském centru Agricola najdete unikátní Saunový důl. V České republice nemá obdoby. Čeká vás komplex různých saun s blahodárnými účinky.

Autor článku: Radomír Němeček, 27. března 2022

Sauny jsou v důlní štole

Jedinečnost krajiny Krušnohoří spojená s důlní tématikou dala vzniknout Saunovému dolu v jáchymovských lázních. Tvůrci vzdali pomyslný hold horníkům, spjatým s dolem Svornost. V tematické saunové důlní štole se můžete těšit na parní sauny s hvězdným nebem. Mají tu finskou saunu s topidlem důlního vozíku. Potěší vás infrasauna se solným panelem a bylinková sauna.

foto: Saunový důl

Po pobytu v horku ochlazení

Zchladíte se v ochlazovacím bazénku. Kulisu vám vytvoří motiv rarity Krušných hor – Kýšovický vodopád. Využijete ochlazovacích sprch. Čeká vás mrholení i prudký déšť doplněný hrou světel.

Dopřejte si whirlpool

Odpočívat můžete ve vířivce a koukat na velkoplošnou televizi. Můžete ležet na vyhřívaných keramických lavicích nebo si vyjít na  terasy a odpočívat na čerstvém vzduchu. Využijte rituální metličkování a chůzi po bosé stezce.

Tipy na ubytování

Občerstvení

Můžete navštívit Café Vital.

Parkování a přístupnost

Parkoviště jsou přímo v lázních.

Poloha na mapě

Kam na výlet v okolí

Vydejte se do Aquacentra
V lázeňském aquacentru si užijete plavání a relaxaci. Využijete plavecké dráhy, k dispozici je rehabilitační bazének, dvě vířivky, Kneippův chodník, pro děti brouzdaliště a tobogán.

Základní údaje

Kontaktní údaje

T. G. Masaryka 403
Jáchymov 36251
353 836 111
agricola@laznejachymov.cz
www.laznejachymov.cz

Štítky

  • Relax
  • pro rodiny s dětmi
  • Wellness centrum
  • Výlety
  • pro vozíčkáře
  • Sauny
  • Lázně
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10
Podělte se s přáteli

Vyberte si ubytování

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Tipy co podniknout v regionu Krušné hory a Podkrušnohoří

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.