Huriccane factory

Praha, Hlavní město Praha
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10

Pokud milujete adrenalin, čeká na vás v Praze Letňanech, hned v sousedství Obchodního centra Letňany. Nachází se tam Hurricane factory, kde budete létat v tunelu. Vyzkoušíte si sílu hurikánu.

Autor článku: Radomír Němeček, 8. listopadu 2021

Let v tunelu a boj s hurikánem

Hurricane Fatory v Praze je jediným větrným tunelem v ČR, kde můžete létat, vznášet se a vyzkoušet sílu větru. Let v proudu vzduchu bezpečným větrným tunelem vás nadchne. Prosklená letová komora má průměr 4,3 m a je vysoká 14 m. V tunelu proudí vzduch rychlostí až 270 km/hod. To právě je rychlost skutečného hurikánu. Budete létat v bezpečné výšce pod dohledem instruktora.

Zaletět si můžete sami, v tandemu i ve skupině

Hlavním předpokladem pro vyzkoušení atrakce je, aby vám bylo více než 5 let a byli jste fyzicky zdrávi. Můžete si vybrat z řady možností, jak uplatnit zakoupený voucher. Možnosti a délky letů jsou odstupňované podle ceny voucheru. Obsahují však vždy jeden nebo více letů ve větrném tunelu, péči zkušeného instruktora a zapůjčení veškerého potřebného vybavení. Můžete přeprat hurikán sami, v tandemu, s rodinou, nebo v menších i větších skupinách.

Občerstvení

V areálu je velký prosklený Hurricane restaurant.

Přístunost městskou dopravou

Do Letňan jezdí i autobusy (zastávka Tupolevova).

Kde zaparkovat

Využijte parkoviště Obchodního centra Letňany nebo parkoviště u zimního stadionu. Z obou parkovišť se k Hurricane factory pohodlně dostanete.

Poloha na mapě

Základní údaje

Kontaktní údaje

Tupolevova 736
Praha 19900
739 473 321
273 132 056
praha@hurricanefactory.com

Štítky

  • Adrenalin
  • pro rodiny s dětmi
  • Zabavní centra
  • Létání
  • pro dva
  • Výlety
  • pro seniory
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10
Podělte se s přáteli

Vyberte si ubytování

Penzion Topas

Krkonoše a Podkrkonoší Pec pod Sněžkou

9.5/10
Cena od 590 Kč do 890 Kč
Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.