Golf a minigolf Jizerské hory pro rodiny s dětmi

Co dělat doma, pojďte ven. Čeká na vás pestrobarevný svět zážitků a aktivit na téma golf a minigolf pro rodiny s dětmi. Vyberte si místo kam pojedete, zabalte si a vyražte na cestu. A co třeba do parádní oblasti Jizerské hory? Aktivity doporučujeme hledat i podle kategorií, např. golf a minigolf pro rodiny s dětmi. Nechte se unést vašimi nápady a zjistěte jaké aktivity je možné navštívit. Koukněte na vypracované témata výletů v místě Jizerské hory ve skupině golf a minigolf pro rodiny s dětmi: . V této oblasti můžete navštívit: Chotyně, Lázně Libverda, Jestřebí. Za dalšími atrakcemi navštivte lokalitu Liberecký kraj.

Kam chcete jet?

Golf a minigolf
pro rodiny s dětmi
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Golf a minigolf
pro rodiny s dětmi

Vyberte si ubytování

Penzion Rudolf

Českolipsko - Jizerské hory Liberec

9/10
Cena od 320 Kč do 370 Kč
Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více