Bowling a kuželky Okolí Prahy

Bowling a kuželky jsou nenáročnou sportovní aktivitou pro setkání s přáteli a rodinou. Koukněte na seznam na bowlingových drah a kuželen v oblasti Okolí Prahy, kde si můžete zahrát tuto zábavnou hru. A nezapomeňte, že na bowling si je potřeba půjčit speciální obuv. A především sáhněte pro správné bowlingové kouli, aby strike byl váš!

Kam chcete jet?

Bowling a kuželky
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Bowling a kuželky
Rodinné

Rekreační areál Ladronka

Hlavní město Praha Praha (5 km)

10/10

V rekreačním areálu Ladronka v Praze 6 na Břevnově si celá rodina najde, co ji baví. Příležitostí k zábavě je u usedlosti Ladronka...

Tipy na další zážitky

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.