Rekreační areál Ladronka

Praha, Hlavní město Praha
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
10/10
Autor fotky: Usedlost Ladronka facebook

V rekreačním areálu Ladronka v Praze 6 na Břevnově si celá rodina najde, co ji baví. Příležitostí k zábavě je u usedlosti Ladronka opravdu dostatek. Vydovádí se děti, odpočinek, sportovní vyžití i zábavu zde najdou i rodiče.

Autor článku: David Hlisník, 24. listopadu 2023

Můžete se věnovat sportu i relaxaci

Volnočasový areál Ladronka se nachází u bývalé hospodářské usedlosti. Nabízí rekreační i sportovní vyžití a zábavu dětem. Na kurtech si zahrajete volejbal nebo beach, nechybí hřiště na fotbal. V půjčovně je možné zapůjčit sportovní potřeby, jako brusle, koloběžku, pennyboard nebo longboard. Milovníci bruslí se nadšeně vydávají na více než 4 kilometry dlouhou osvětlenou in-line dráhu. Ladronku protíná několik turistických tras. Můžete si zaběhat, poměřit síly, zkusit slackline, spikeball a nebo si zahrát discgolf. K dispozici je i bowling v bývalé konírně. Krásné prostředí parku Ladronka vytváří skvělé podmínky pro volný čas.

Rekreační areál Ladronka (autor fota Usedlost Ladronka facebook)

Děti se na Ladronce vyřádí do sytosti

Pro děti je v areálu k dispozici nejen park s mnoha zábavními dětskými atrakcemi, ale zkuste s nimi navštívit třeba velmi oblíbené Trampolínové centrum se čtyřmi vzduchovými trampolínami, vodní postelí a hopsa koulemi. A také můžete vystoupat na rozhlednu Šišku.

Rekreační areál Ladronka (autor fota Usedlost Ladronka facebook)

Kde zaparkovat

Parkovat je možné v ulici Tomanova.

Kde se občerstvit

V usedlosti Ladronka je restaurace, kiosek i kavárna.

Přístupnost

Autobus MHD jezdí do stanice U Ladronky.

Poloha na mapě

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
10/10
Podělte se s přáteli

Vyberte si ubytování

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více