Architektonické památky Hrubý a Nízký Jeseník

Máte rádi architekturu a zajímá vás co je k vidění v lokalitě Hrubý a Nízký Jeseník a přilehlém okolí? Dopřejte svým očím nádherný pohled na architektonické památky, které zahrnují budovy a stavby od gotiky přes renesanci, baroko až po moderní architekturu. Obdivujte unikátní objekty, památkově chráněné domy a starobylé historické budovy. Každá z těchto památek vás osloví svou monumentální krásou a hlubokou historií. Nevíte, kde začít? My vám představíme ty nejzajímavější architektonické památky.

Kam chcete jet?

Architektonické památky
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Architektonické památky
Poznávací

Skanzen Jesenicka

Střední Morava a Jeseníky Dolní Moravice

9/10

V srdci Jeseníků můžete v Dolní Moravici navštívit Skanzen Jesenicka. Nachází se v hotelovém, sportovním a kulturním komplexu Avalance.

Tipy na další zážitky

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více