Aquaparky a bazény Hrubý a Nízký Jeseník

Návštěva bazénu či aquaparku patří k oblíbeným aktivitám. Na těchto stránkách najdete tipy, kde si zaplavat v oblasti Hrubý a Nízký Jeseník nebo navštívit aquapark. Koupání je skvělý způsob, jak si užít volný den. Dopřejte si zábavu na tobogánech a vodních skluzavkách, nebo si prostě jen tak lehněte na lehátko a odpočívejte. A pokud chcete zlepšit vaši kondici, navštivte plavecký bazén. Plavání je skvělým sportem pro odreagování a relaxaci. Takže neváhejte, vezměte si plavky a vyražte si užít den plný zábavy a osvěžení v aquaparku nebo plaveckém bazénu.

Kam chcete jet?

Aquaparky a bazény
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Aquaparky a bazény
Relax

Termály Losiny

Střední Morava a Jeseníky Velké Losiny

9/10

Toužíte-li po relaxaci a odpočinku, zavítejte do Termálů Losiny v Jeseníkách. Unikátní termální park je jediný svého druhu v České...

Rodinné

Aquacentrum Šumperk

Střední Morava a Jeseníky Šumperk

10/10

Střední Morava nabízí v Šumperku Aquacentrum s vnitřním i venkovním bazénem. Můžete si zaplavat a relaxovat. Čeká vás tam celoroční...

Tipy na další zážitky

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více