Doporučené penziony Český ráj whirlpool

Míří vaše kroky na dovolenou do známého regionu Český ráj? A už jste si prohlédli penziony? Pak si ještě ujasněte jaké vybavení je pro vás naprostým základem, např. whirlpool. Pobyt pro vás bude v lokalitě Český ráj komfortnější a kvalitě tak budou odpovídat i nabízené penziony. Na našich stránkách si nastavte požadované vybavení, např. whirlpool a zobrazí se vám vhodná ubytovací zařízení. Pro zkrácení času se podívejte na některé z možných zařízení v této atraktivní lokalitě: Pension Polepšovna.

Kam chcete jet?

Penziony
Whirlpool
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Cena za osobu
Zrušit vše
Penziony
Whirlpool

Pension Polepšovna

Český ráj Hrubá Skála

9/10
Představení
Rychlé představení Detail ubytování

Na krásném místě na Hruboskalsku, v jedné z nejhezčích částí Českého ráje, se vám nabízí ubytování v Penzionu Polepšovna. Klidném místo...

  • Jedna z nejhezčích lokalit Českého ráje, kde můžete strávit váš pobyt. Klid a pohoda v přírodě.
  • Útulně zařízené pokoje s vlastním příslušenstvím.
  • Velký udržovaný travnatý pozemek pro vaši relaxaci. V létě vám přijde vhod venkovní kuchyň, kde si můžete ugrilovat nebo uvařit něco k snědku.
Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.