Singltrek Moravská Třebová

Moravská Třebová, Svitavsko, Východní Čechy
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
10/10

V Moravské Třebové blízko hranice s polskými sousedy se nachází Singltrek, který vznikl jako síť singletracků díky spolupráci Moravské Třebové, Dolní Moravy a Gmini Bystrzyce. Stezky se nacházejí v blízkosti města a mají délku zhruba 13 km.

Autor článku: Radomír Němeček, 21. prosince 2022

Trasy se dělí podle obtížnosti

Traily Singltreku Moravská Třebová se dělí podle obtížnosti. V Pekle je umístěno 6 km stezek nízké náročnosti propojených 4 km lesních cest s houpáním a zatáčkami. Nad Boršovem objevíte 8 km stezek střední obtížnosti propojených 1 km lesních cest. Na stezkách nejsou kameny, kořeny ani skoky. Nástupním místem je Parkoviště pod zámkem v Moravské Třebové.

V areálu Knížecí louka využijte pumptrack 

Rekreačním areálem Knížecí louka vedou zelené traily v délce 1 km. Díky lehkému profilu jsou určeny hlavně dětem. Pobavíte se tu i na pumptracku. Cvičná dráha pro horská kola se nachází pod Bránou času. Jde o uzavřený, uměle vytvořený okruh s asfaltovým povrchem. Vlny a klopené zatáčky umocňují udržovat nebo zvyšovat rychlost pumpováním. Zdokonalíte si technické i jízdní dovednosti na kole.

Občerstvení

Na náměstí T. G. Masaryka v Moravské Třebové je občerstvení Kebab & pizza a o kousek dále je Knížecí pivovar Moravská Třebová.

Parkování a přístupnost

Parkovat můžete na parkovišti v ulici Jevíčská, odkud je příjezd na stezky vyznačen.

Poloha na mapě

Základní údaje

Kontaktní údaje

Jevíčská
Moravská Třebová
461 353 111

Štítky

  • Sportovní
  • pro rodiny s dětmi
  • singletrail
  • Horská kola
  • Downhill
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
10/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.