Tipy co podniknout Praha a okolí pro školy a organizace

Zajistěte svým studentům perfektní školní výlet. Abyste věděli, co navštívit nebo co dělat, podívejte se naší inspirací pro školy a organizace v destinaci Praha, kde objevíte několik tipů na výlety. Mezi těmito tipy naleznete místa, která jsou vhodná pro základní školy, ale také střední školy.

Kam chcete jet?

pro školy a organizace
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
pro školy a organizace
Rodinné

Aktivní lesopark Řepy

Hlavní město Praha Praha

10/10

I v rušném velkoměstě si najdete místa pro oddech, zábavu a relaxaci celé rodiny. Jedním z nich je v Praze Aktivní lesopark Řepy. Vymezuje...

Další vyhledávané lokality v kategorii: pro školy a organizace

Tipy na další zážitky

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.