3D bludiště v korunách stromů

Hodonín, Slovácko, Jižní Morava
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
7.3/10

V korunách dubů v Hodoníně zažijete s celou rodinou skvělý adrenalin v 3D bludišti. Nachází se v oblasti Bažantnice, v těsném sousedství hodonínské zoo. Atrakce je celá vedena v sítích a není na ní potřeba žádné jištění.

Autor článku: Petr Kouba, 14. září 2020

Atrakce je moderní a zažijete bezpečný adrenalin

Rozlehlá a pestrá adrenalinová atrakce je jihomoravským unikátem, který byl vybudován v roce 2018. Potěší nejen děti, ale i rodiče. Můžete se vydat do 3D bludiště, které nesou vzrostlé dubové stromy. Sympatické je na moderní atrakci i to, že je postavena v sousedství hodonínské zoo. Nabízí se absolvování téměř dvou set metrů lávek v sítích.

foto: 3dbludistehodonin.cz

Těšte se na tři patra zážitků

Třípatrové bludiště je členěné podle stupňů obtížnosti. Ale jištění nepotřebujete díky sítím, které bludiště obklopují, vůbec nikde. První patro se vine ve výšce 4 metry nad zemí a zvládne ho každý bez problémů, včetně třeba tříletých dětí. V sedmi metrech jsou přidané obtížnější průlezy a nejtěžší je patro třetí ve výšce 10 metrů nad zemí. Některé hrací prvky jsou přizpůsobené zvířecímu světu. Můžete se bludištěm pohybovat křížem krážem, nejsou přikázané žádné směry, kterými byste museli procházet. Mezi obtížná místa patří například průlezový koš nebo trubka.

foto: 3dbludistehodonin.cz

Upozornění

Do 3D bludiště mohou děti od 3 let, ale do šesti let musí mít dospělý doprovod. Provoz je tu celoroční.

Tipy na ubytování

Občerstvení

Občerstvit se můžete ve stánku přímo na parkovišti a nebo při návštěvě zoo u některého ze stánků občerstvení v areálu.

Parkování a přístupnost

Automobil zaparkujete bezplatně na prostorném parkovišti u Zoo Hodonín. Z parkoviště půjdete k 3D atrakci jen 200 metrů.

Poloha na mapě

Tip na výlet s dětmi

Zoo v Hodoníně potěší přehlídkou různorodých zvířat
Po adrenalinu v korunách stromů si můžete prohlédnout pěkně upravenou a přehlednou zoo v sousedství. V České republice je nejmladší. Právě zvířata inspirovala tvůrce 3D bludiště při tvorbě různých prvků na trase. Zoologická zahrada vám nabídne prohlídku řady zvířat. Je jich to skoro 750.

Základní údaje

Kontaktní údaje

U Zoo 3529
Hodonín 69501
608 888 380
3Dbludistehodonin@seznam.cz
3Dbludistehodonin.cz

Štítky

  • Rodinné
  • pro rodiny s dětmi
  • Doporučujeme
  • Bludiště a labyrinty
  • Zábavné
  • pro dva
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
7.3/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.